Reklama

Wołowski Banita Wojciech Marciniak na rawickim torze

07/06/2019 16:58

TUŻ ZA PODIUM

Po specjalnym rozpoczęciu tegorocznego cyklu rywalizacji żużlowców amatorów w Kaczmarek Electric Speedway CUP przyszedł czas na poważne ściganie. W minioną sobotę entuzjaści czarnego sportu spotkali się w Rawiczu, gdzie rozegrano wprawdzie drugie już zawody, ale pierwsze, w których każdy z zawodników walczył na indywidualny rachunek. Stawka podzielona została na trzy grupy, a my mieliśmy swojego reprezentanta w wyścigach kategorii Bronze. Wołowskiego Banitę Wojciecha Marciniaka zobaczyliśmy na rawickim torze w 3.wyścigu i majowe zawody nasz reprezentant rozpoczął bardzo dobrze, gdyż sięgnął po pełną pulę. W kolejnym swoim starcie nasz zawodnik ponownie pokazał sportowy charakter, mocno dociskał manetkę, ale nieco lepszy w kolejnym biegu był jednak konkurent, ale dowiezione do mety 2 kolejne oczka potwierdziły dobrą formę naszego Banity. Po 12.wyścigu nasz raider przywiózł do mety tylko punkt, potem kolejny ze swoich biegów zakończył na 2.pozycji, dzięki czemu znalazł się w finałowym wyścigu w brązowej grupie. W rywalizacji o podział miejsc na podium nasz zawodnik nie sprostał jednak wymaganiom konkurencji i ostatecznie przywiózł z Rawicza najgorsze dla każdego sportowca 4.miejsce, ale za swoją postawę w majowych zawodach pan Wojtek zasłużył na duże słowa uznania i miejmy nadzieję, że w kolejnych zawodach tegorocznego cyklu KESC jego forma oraz wyniki będą tylko rosły.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości