Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w naszych mniejszych miejscowościach.
Tak jak w ubiegłym roku w studio fryzjerskim pani Ewy, mieszkańcy Glinian i okolic mogli dorzucić swoją cegiełkę. Na spotkaniu zorganizowano loterię fantową oraz przygotowano poczęstunek i atrakcje dla najmłodszych. Piękny gest okazali również mieszkańcy Piotroniowic. W dzień, w którym zagrała Orkiestra mieszkańcy od rana przynosili domowe ciasta do świetlicy wiejskiej. Ponad 20 pysznych wypieków upieczonych przez mieszkańców, zostało przekazanych do wołowskiego sztabu WOŚP. Gratulacje cudownej inicjatywy. Brawo!
#aktywnesołectwa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze