Wybór był trudny, jednak według opinii redakcji Kuriera Gmin oraz na podstawie ilości polubień na Facebooku. najpiękniejszą choinką w tym roku została choinka pani Anety Wojtyła! Nagrodą w konkursie jest książka, którą pani Aneta może odebrać w redakcji Kuriera Gmin.
Poza główną nagrodą, wyróżniliśmy też piękne choinki pani Kingi Filarowskiej. Agnieszki Brodacz, Lidki Jeziornej, Beaty Kucharczyk oraz pani Eweliny Kucharskiej. Serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za nadesłanie choinek i domowych dekoracji, które możemy oglądać na fb Kuriera Gmin! Wesołych Świąt!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze