Reklama

Wzięli udział w grze terenowej i rozbili bank

15/08/2023 13:07

W niedzielę 13 sierpnia 43 osoby wzięły udział w grze terenowej Napad na bank. Jej organizatorem była Wołowska Grupa Badawczo-Historyczna.

Podczas zabawy uczestnicy poznali szczegóły wydarzenia, które wstrząsnęło całą Polską. Wcielili się w role obserwatorów i uczestników całej akcji. Pokonując 16 stacji mogli wykazać się nie tylko sprytem, dobrą współpracą i orientacją w terenie, ale również wieloma umiejętnościami np. śpiewem, cerowaniem lub odbieraniem ziemniaków/ Pokonując wiele przeszkód i zadań, przemierzając ulicami naszego miasta, udało się każdej drużynie rozbić bank. - Harcerska Organizacja Wychowawczo-Patriotyczna "Cichociemni" i członkowie naszego stowarzyszenia wspaniale odnaleźli się w roli aktorów i wprowadzili nas w czasy PRL, za co również serdecznie dziękujemy! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszych kreacji aktorskich - mówią organizatorzy. - Uczestnicy otrzymali od nas Komiks Kapitan Żbik „Kocie oko”(który przedstawia historię napadu), gadżety promocyjne oraz zestaw przeciwgazowy Pgaz podarowany przez HO Cichociemni. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości