Urząd Miejski w Brzegu Dolnym poinformował o odwołanym zakazie.
- Wojewoda dolnośląski odwołał zakaz połowu ryb w Odrze - poinformowali dolnobrzescy urzędnicy. - Złowionych ryb nie będzie jednak można zabierać ze sobą do domu.
Utrzymane pozostają zakazy wchodzenia do Odry oraz pojenia w niej zwierząt. Zmiany w rozporządzeniu zaczęły obowiązywać od 26 sierpnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze