Czy uważacie, że odpady wielkogabarytowe powinny być zabierane częściej niż dotychczas?
Więcej na ten temat już w jutrzejszym wydaniu gazety.
[video width="720" height="416" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/12/video-1544461550.mp4"][/video]
Komentarze