Reklama

Zamknęli wewnętrzny, bo nie ma lekarzy. Ci pracują w naszych przychodniach

17/09/2022 17:25

Wydali 4 mln zł na remont i zorientowali się, że nie stać ich na lekarzy.

Piotr Burdach, prezes PCM poinformował wojewodę dolnośląskiego, że zawiesza oddział wewnętrzny w dolnobrzeskim szpitalu. Jako powód podał zwolnienia lekarskie i urlopy kadry medycznej. Lekarze jednak nie próżnują. Ordynator oddziału wewnętrznego przyjmuje w wołowskiej przychodni należącej do PCM. Druga doktor z oddziału, pracuje w kolejnej przychodni w Brzegu Dolnym.

Więcej o tej sprawie w KURIERZE GMIN - TUTAJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości