Wczoraj podjęto decyzję o zawieszenie ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Związek Nauczycielstwa Polskiego od soboty 27 kwietnia strajk zawiesza, ale jak mówił Sławomir Broniarz to nie jest koniec. - Wchodzimy w nowy etap, który będzie o wiele trudniejszy - mówił prezes ZNP. Zawieszenie strajku ma pomóc maturzystom w zakończeniu nauki. W powiecie wołowskim, 25 kwietnia w żadnej ze szkół średnich nie uzyskano kworum rad klasyfikacyjnych. Co oznacza, że nie odbyła się jeszcze klasyfikacja uczniów. Jednak podczas zawieszenia strajku, problem ten powinien się rozwiązać. Co o tym sądzicie?
Komentarze