Motocykliści z powiatu postanowili wspólnie uczcić 100 lat Niepodległości. Razem już za chwilę wyruszą z parkingu przy Intermarche w Brzegu Dolnym w kierunku dolnobrzeskiej starówki, później pojadą też do Wołowa. O godz. 12.30 uczczą dzisiejsze święto na wołowskim parkingu PKS-u, gdzie mają ustawić swoje motocykle w symboliczną liczbę 100. [video width="1280" height="720" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541929930.mp4"][/video] [video width="1280" height="720" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541930229.mp4"][/video] [video width="1280" height="720" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541930491.mp4"][/video] [video width="1280" height="720" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541931006.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/11/video-1541931210.mp4"][/video]
Komentarze