Wróć do artykułu

Zdjęcia Czy Brzeg Dolny podniesie stawkę za śmieci? - fotorelacja

30/12/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Gospodarka Dolny Śląsk

Galeria zdjęć przedstawiająca podpisanie umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Brzeg Dolny przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. Burmistrz Ireneusz Fura i członek zarządu spółki, Seweryn Jochim, podpisują dokument. Umowa wartości 15 514 410,60 zł brutto obowiązywać będzie od 1 stycznia 2025 roku. Mieszkańcy obawiają się możliwego podniesienia stawek, na co władze gminy na razie nie udzielają oficjalnych informacji.

Firmy, Wrocław, Dni Brzegu Dolnego Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości