Wróć do artykułu

Zdjęcia Legalnie i za darmo? A jednak niektórzy wolą ryzykować… - fotorelacja

02/04/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Natura i ekologia Dolny Śląsk

Najnowszy przypadek porzucenia ubrań wzbudził duże oburzenie. Urzędnicy apelują o korzystanie z PSZOK, gdzie odpady można oddawać bezpłatnie. Władze gminy intensywnie walczą z zaśmiecaniem, grożąc wysokimi mandatami. PSZOK przyjmuje odpady w środy od 13:00 do 17:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. Konieczne jest posiadanie dokumentów potwierdzających przynależność do gminy. Odpady muszą być posegregowane, nie są przyjmowane m.in. opony, azbest, czy materiały izolacyjne. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub na miejscu.

Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim Wińsko - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości