02/04/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Najnowszy przypadek porzucenia ubrań wzbudził duże oburzenie. Urzędnicy apelują o korzystanie z PSZOK, gdzie odpady można oddawać bezpłatnie. Władze gminy intensywnie walczą z zaśmiecaniem, grożąc wysokimi mandatami. PSZOK przyjmuje odpady w środy od 13:00 do 17:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. Konieczne jest posiadanie dokumentów potwierdzających przynależność do gminy. Odpady muszą być posegregowane, nie są przyjmowane m.in. opony, azbest, czy materiały izolacyjne. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub na miejscu.