11/04/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Podczas kontroli policja ujawniła ponad 50 kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. Kierowcy muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami, takimi jak wysokie mandaty, punkty karne oraz czasowa utrata prawa jazdy. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Ważne jest dostosowanie prędkości do warunków i przepisów. Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.