Wróć do artykułu

Zdjęcia Strażacy z OSP Brzeg Dolny usunęli niebezpieczne gniazda owadów - fotorelacja

10/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Komunikaty straży pożarnej Dolny Śląsk

Na zdjęciach widać akcje strażaków z Brzegu Dolnego, którzy szybko i sprawnie usuwają gniazda owadów z terenów publicznych. Pierwsze wezwanie dotyczyło altanki ogrodowej, a drugie domu jednorodzinnego w Pyszącej. Druhowie działali ostrożnie, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców i sprawnie eliminując zagrożenie. Warto pamiętać, że usuwanie gniazd owadów jest obowiązkiem właściciela nieruchomości, a interwencja strażaków jest konieczna jedynie przy bezpośrednim zagrożeniu. Dzięki profesjonalizmowi strażaków, oba zgłoszenia zakończyły się sukcesem.

KS Brzeg Dolny Brzeg Dolny - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości