14/04/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
12 kwietnia odbyła się uroczystość, którą uświetnili między innymi burmistrz Brzegu Dolnego Ireneusz Fura, dyrektorka Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury Agnieszka Szerwińska-Pasiecznik, pełnomocniczka ds. senioralnych Monika Charłampowicz, prezeska Stowarzyszenia PROPAGO Krystyna Laszkiewicz i Eugeniusz Skorupka z Zarządu Okręgowego Związku PZERiI we Wrocławiu. Uczestnicy delektowali się tradycyjnymi potrawami, między innymi pieczoną białą kiełbasą i domową pieczenią. Nie zabrakło również sero-maku, który sprawił, że atmosfera była jeszcze bardziej świąteczna. Seniorzy cieszyli się z okazji do wspólnego świętowania oraz serdecznych rozmów przy stole. Na spotkaniu nie zabrakło własnoręcznie wykonanej palmy wielkanocnej oraz serdecznych podziękowań dla pani Helenki, odpowiedzialnej za przygotowanie potraw. Wszystkim zaangażowanym serdecznie podziękowali przewodnicząca Rejonowego Związku Urszula Pietrzyk oraz członkowie Prezydium.
fot. Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym
fot. Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym
fot. Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym
fot. Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym
fot. Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym