21/07/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Aktualnie trwa akcja dogaszania pożaru w fabryce, której lokalizację udało się określić. Strażacy intensywnie pracują, przeszukując miejsce pożaru i polewając je wodą. Dym pojawił się krótkotrwale, jednak nie ma zagrożenia dla mieszkańców. Fabryka wzbudzała kontrowersje ze względu na plany rozbudowy i utylizację substancji toksycznych. To kolejna sytuacja, która podkreśla napiętą atmosferę między zakładem a lokalną społecznością.