04/04/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Podczas festynu dzieci malowały domki dla ptaków, wspierając lokalną faunę. Ognisko z kiełbaskami stworzyło wspaniałą atmosferę pełną uśmiechu i radości. Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Mieszkańcy zainstalowali nową tablicę informacyjną i wzbogacili klomb o zdjęcia historycznych zabudowań. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenia!