04/12/2023 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Od kiedy gmina zezwoliła na wycinkę drzew robiącą naturalny bufor pomiędzy strefą przemysłową a osiedlem Fabrycznym, mieszkańcy narzekają na smród, który unosi się z zakładów tam znajdujących. Zajmują się one utylizacją odpadów zwożonych z różnych gmin.
Odpady firmy EPPO, które sfotografował i zrobił filmik, Czytelnik i wysłała do naszej Redakcji. Jego zdaniem to te odpady, widoczne w kontenerach śmierdzą.