Reklama

Festyn w Zagórzycach na początek wakacji

30/06/2023 08:15

Mieszkańcy Zagórzyc na czele z panią sołtys zorganizowali piknik z okazji rozpoczęcia wakacji.

Nie zabrakło atrakcji w postaci dmuchańców, pokazów strażackich oraz prezentacji policyjnego radiowozu. W wiele zabaw angażowali się zarówno najmłodsi jak i nieco starsi mieszkańcy. Uzupełnieniem były smakowite przekąski w postaci  popcornu, waty cukrowej i świeżych owoców

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości