Mieszkańcy Zagórzyc na czele z panią sołtys zorganizowali piknik z okazji rozpoczęcia wakacji.
Nie zabrakło atrakcji w postaci dmuchańców, pokazów strażackich oraz prezentacji policyjnego radiowozu. W wiele zabaw angażowali się zarówno najmłodsi jak i nieco starsi mieszkańcy. Uzupełnieniem były smakowite przekąski w postaci popcornu, waty cukrowej i świeżych owoców
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze