Reklama

Już wiemy kto pojedzie do Szklarskiej Poręby

12/04/2016 12:10
Aby wziąć udział w konkursie Kuriera Gmin i pojechać na dwa dni do Szklarskiej Poręby wystarczyło zrobić dwa kroki. Kupić półroczną prenumeratę naszego tygodnika i przesłać do redakcji ciekawe zdjęcie z Kurierem. Pani Monika Kwolik spełniła wszystkie warunki. Zapraszamy do redakcji po odbiór vouchera do 3-gwiazdkowego Hotelu Sasanka ze śniadaniami, masażami, basenem, jacuzzi, sauną i bilardem dla dwóch osób. Wartość nagrody to ponad 800 zł. Gratulujemy zwycięzcy!
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości