Reklama

Kasia przejdzie kolejną immunoterapię. Potrzebne jest wsparcie!

22/12/2024 12:26

Dolnobrzeżanka, Kasia Ryszka, którą od kilku lat wiele osób wspiera w walce z nowotworem, już wkrótce wyrusza na kolejną immunoterapię do niemieckiej kliniki.

Świąteczny czas to moment, w którym możemy podarować komuś odrobinę nadziei – nawet najmniejszy gest ma ogromne znaczenie!  Jeśli możecie, prosimy o wsparcie dla Kasi – każdy datek przybliża ją do zdrowia.Publikujemy apel taty Kasi:

Nowotwór złośliwy mózgu zniszczył życie mojej ukochanej córki... Każdego dnia walczymy, by choroba w końcu się wycofała... Niestety, guz jest nieoperacyjny.  Immunoterapia to nasza jedyna nadzieja. 

Na te Święta mamy jedno marzenie – by córka była zdrowa... Wiem jednak, że ono nie spełni się za darmo....

Reklama

Dlatego z całego serca proszę o dalszą pomoc dla Kasi. 

Mariusz, tata Kasi

LINK do zbiórki na rzecz Kasi - KLIKNIJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości