Sukces siatkarek z Brzegu Dolnego.
Dolnobrzeska para siatkarek wywalczyła dziś w Górze srebrny medal Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek Młodszych w Siatkówce Plażowej i tym samym zakwalifikowała się do udziału w półfinale Mistrzostw Polski, które odbędą się w połowie lipca w Warszawie.
Na zdjęciu z trenerką Małgorzatą Durdyn.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze