Reklama

Klaudia Szumiał i Emilia Solarewicz wicemistrzyniami Dolnego Śląska

18/06/2023 20:07

Sukces siatkarek z Brzegu Dolnego.

 

Dolnobrzeska para siatkarek wywalczyła dziś w Górze srebrny medal Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorek Młodszych w Siatkówce Plażowej i tym samym zakwalifikowała się do udziału w półfinale Mistrzostw Polski, które odbędą się w połowie lipca w Warszawie.

Na zdjęciu z trenerką Małgorzatą Durdyn.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości