To już kolejny sukces Julii i Igi.
Julia Stępień i Iga Zamiara z Brzegu Dolnego w ostatni weekend zdobyły brązowy medal mistrzostw Dolnego Śląska młodziczek w siatkówce plażowej i zakwalifikowały się do udziału w półfinale mistrzostw Polski. Trzymamy kciuki za kolejne występy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze