Reklama

Kolejny sukces dolnobrzeskich siatkarek

26/06/2023 09:18

To już kolejny sukces Julii i Igi.

Julia Stępień i Iga Zamiara z Brzegu Dolnego w ostatni weekend zdobyły brązowy medal mistrzostw Dolnego Śląska młodziczek w siatkówce plażowej i zakwalifikowały się do udziału w półfinale mistrzostw Polski. Trzymamy kciuki za kolejne występy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości