Krajowy System e-Faktur (KSeF) wkrótce stanie się obowiązkowy dla kolejnych przedsiębiorców. Od 1 kwietnia 2026 r. obowiązek wystawiania faktur w KSeF obejmie większość czynnych podatników VAT. Obowiązek ten nie dotyczy przedsiębiorców o niskiej sprzedaży – poniżej 10 tys. zł miesięcznie (ta grupa wejdzie do systemu od stycznia 2027 r.).
Aby ułatwić przedsiębiorcom przygotowanie się do zmian, od marca 2026 r. ruszył nowy cykl spotkań „KSeF – szkolenia dla branży”.
To praktyczne szkolenia skierowane do przedstawicieli aż 22 sektorów gospodarki – m.in. handlu detalicznego, usług prawniczych, budownictwa, branży beauty i wielu innych.
Podczas spotkań przedsiębiorca będzie mógł się dowiedzieć:
Szkolenia online prowadzi Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
Odbywają się w każdy dzień roboczy od 2 do 31 marca 2026 r. godz. 10.00
Link do spotkań: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw/ksef—szkolenia-dla-branzy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze