Reklama

Maturzyści z Brzegu Dolnego pożegnali się ze szkołą

29/04/2023 08:04

A już za kilka dni uczniowie powrócą do szkół na egzamin maturalny.

W Liceum Ogólnokształcącym im. J.M. Ossolińskiego odbyło się wczoraj uroczyste pożegnanie absolwentów.  Podczas tego wydarzenia maturzyści zostali nagrodzeni za wyniki w nauce oraz za działalność na rzecz szkoły. Tradycyjnie uczniowie młodszych klas prezentowali przed swoimi starszymi kolegami wcześniej przygotowane występy artystyczne.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości