A już za kilka dni uczniowie powrócą do szkół na egzamin maturalny.
W Liceum Ogólnokształcącym im. J.M. Ossolińskiego odbyło się wczoraj uroczyste pożegnanie absolwentów. Podczas tego wydarzenia maturzyści zostali nagrodzeni za wyniki w nauce oraz za działalność na rzecz szkoły. Tradycyjnie uczniowie młodszych klas prezentowali przed swoimi starszymi kolegami wcześniej przygotowane występy artystyczne.

źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze