Reklama

Mieszkaniec gminy Wińsko trafił do aresztu za znęcanie się

08/02/2019 18:46
Policja zatrzymała mężczyznę, który znęcał się nad rodziną. Na ostudzenie emocji posiedzi sobie w areszcie. 68-letni mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Choć rodzina miała założoną niebieską kartę, ta nie przemawiała do znęcającego się nad najbliższymi. Policjanci ustalili, że w poprzednich latach 68-letni mieszkaniec gminy Wińsko odbywał już karę pozbawienia wolności za taki sam czyn. Za znęcanie się fizyczne bądź psychiczne grozić może do 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze za pośrednictwem prokuratury wystąpili z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu dla mężczyzny, który wielokrotnie pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe i znęcał się nad żoną. Sąd przychylił się do wniosku i wydał postanowienie o 3 miesięcznym areszcie.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości