Dzisiaj w nocy strażacy zostali wezwani na interwencję.
- Zostaliśmy zadysponowani do pożaru nieużytków przy budynkach gospodarczych na ul. ks. Wysokiego - informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiążu.
Ogień objął około 0,4 ha nieużytków i zaczął podchodzić do pobliskich zabudowań. Szybka interwencja zapobiegła tragedii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze