Reklama

Nowe władze w OSP Orzeszków. Strażacy wybrali zarząd na kolejną kadencję

18/03/2026 12:03

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzeszkowie ma nowe władze. Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się w ubiegły weekend, druhowie podsumowali dotychczasowe działania i wyłonili skład zarządu, który pokieruje jednostką w najbliższych latach.

Zebrania wyborcze w jednostkach OSP to ważny moment dla lokalnego bezpieczeństwa. To wtedy zapadają decyzje dotyczące kierunków rozwoju formacji, planowanych zakupów sprzętu oraz szkolenia nowych kadr ratowników.

Nowy Zarząd OSP Orzeszków: Na czele jednostki stanął Prezes Robert Guzera. Funkcję V-ce Prezesa oraz Naczelnika powierzono Kacprowi Zawadzie, a jego zastępcą został Radosław Strączek. Za finanse jednostki odpowiadać będzie Skarbnik Kamil Letki, funkcję Sekretarza objął Marek Malejki, natomiast Gospodarzem został Krzysztof Guwer.

Reklama

Komisja Rewizyjna: Czuwanie nad prawidłowością działań zarządu powierzono komisji w składzie: Jarosław Bielecki (Przewodniczący), Paweł Karabanik (V-ce Przewodniczący) oraz Kacper Petryszak (Sekretarz).

Ustępujący zarząd podziękował wszystkim druhnom i druhom za dotychczasową służbę, a nowym władzom życzono wytrwałości, „tylu samo powrotów, co wyjazdów” oraz skuteczności w pozyskiwaniu środków na rozwój ochrony przeciwpożarowej w Orzeszkowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości