W podstawówce w Orzeszkowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – pasowanie na ucznia i przedszkolaka oraz obchody Dnia Edukacji Narodowej.
- Dla naszych najmłodszych, którzy z dumą stawiają swoje pierwsze kroki w edukacyjnej przygodzie, było to bardzo ważne wydarzenie. Uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia - relacjonuje szkoła. - Gratulacje dla wszystkich dzieci, które oficjalnie stały się częścią naszej szkolnej rodziny! Czeka na Was mnóstwo wspaniałych chwil, przyjaźni i nauki. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

źródło: SP w Orzeszkowie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze