Reklama

Pasowanie pierwszaków w Szkole Podstawowej w Orzeszkowie

12/10/2024 16:49

W  podstawówce w Orzeszkowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – pasowanie na ucznia i przedszkolaka oraz obchody Dnia Edukacji Narodowej. 

- Dla naszych najmłodszych, którzy z dumą stawiają swoje pierwsze kroki w edukacyjnej przygodzie, było to bardzo ważne wydarzenie. Uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia - relacjonuje szkoła. - Gratulacje dla wszystkich dzieci, które oficjalnie stały się częścią naszej szkolnej rodziny! Czeka na Was mnóstwo wspaniałych chwil, przyjaźni i nauki. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

źródło: SP w Orzeszkowie

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości