Reklama

Pierwszaki uczyły się zasad bezpieczeństwa

14/09/2022 17:39

Uczniowie klasy 1A i 1B z dolnobrzeskiej podstawówki uczestniczyli w spotkaniu poświęconemu znajomości zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

Ich wiedzę sprawdzał mł. asp. Jerzy Sówka oraz sierż. szt. Karolina Golczyńska. Po części teoretycznej przyszedł czas na sprawdzenie swojej wiedzy w praktyce. Wszyscy uczniowie na zakończenie spotkania otrzymali odblaski dzięki, którym będą widoczni po zmroku.

źródło: Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości