Reklama

PILNE! Kładka PKP w Brzegu Dolnym zamknięta

26/04/2023 13:18

Decyzję podjął dzisiaj burmistrz Brzegu Dolnego. Oto oficjalny komunikat urzędu w tej sprawie.

Stan techniczny kładki jest przedawaryjny – stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia. W związku z nieuregulowanym stanem prawnym dotyczącym własności kładki i podmiotu odpowiedzialnego za jej zarządzanie, uznając, że treść otrzymanej ekspertyzy obliguje do podjęcia działań w stanie wyższej konieczności, Burmistrz postanowił o zamknięciu tego obiektu i powiadomieniu o tym fakcie mieszkańców i użytkowników - czytamy w komunikacie Urzędu. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Waldek - niezalogowany 2023-04-27 18:01:00

    Ciekawe jak dostać się do Rokity trzeba iść na Fabryczne i dalej przez wiadukt na stację w sumie z dwa kilometry żeby być po drugiej stronie torów brawo obudzili się a gdzie byli przez te wszystkie lata

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości