Decyzję podjął dzisiaj burmistrz Brzegu Dolnego. Oto oficjalny komunikat urzędu w tej sprawie.
Stan techniczny kładki jest przedawaryjny – stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia. W związku z nieuregulowanym stanem prawnym dotyczącym własności kładki i podmiotu odpowiedzialnego za jej zarządzanie, uznając, że treść otrzymanej ekspertyzy obliguje do podjęcia działań w stanie wyższej konieczności, Burmistrz postanowił o zamknięciu tego obiektu i powiadomieniu o tym fakcie mieszkańców i użytkowników - czytamy w komunikacie Urzędu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ciekawe jak dostać się do Rokity trzeba iść na Fabryczne i dalej przez wiadukt na stację w sumie z dwa kilometry żeby być po drugiej stronie torów brawo obudzili się a gdzie byli przez te wszystkie lata
Ciekawe jak dostać się do Rokity trzeba iść na Fabryczne i dalej przez wiadukt na stację w sumie z dwa kilometry żeby być po drugiej stronie torów brawo obudzili się a gdzie byli przez te wszystkie lata