W Urzędzie Miejski w Wołowie burmistrz Dariusz Chmura spotkał się z przedstawicielami Samorządów Szkolnych Placówek Oświatowych z terenu gminy Wołów.
W spotkaniu udział wzięli również pracownicy Wołowskiego Ośrodka Kultury, Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wołowie, przedstawiciel Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tematem spotkania było podsumowanie tegorocznych projektów edukacyjnych, sportowych i kulturalnych realizowanych na naszym terenie oraz przedstawienie nowych projektów na 2024 rok. Młodzież chętnie wyrażała swoje opinie, a także przedstawiła propozycje pomysłów i oczekiwań dot. przyszłorocznej oferty kulturalno-sportowej. Podczas spotkania poruszone zostały również tematy związane z nowym pomysłem utworzenie obszaru parkowo-leśnego, który w ostatnim czasie przedstawialiśmy na naszym profilu. Pierwsze konsultacje za nami, a już niedługo udostępnimy mieszkańcom ankietę.
źródło: UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze