Wśród fotografów, którzy prezentują swojego prace jest Marek Czwartynski z Wołowa.
- Fotograficy wnikliwie przyjrzeli się ikonicznym budynkom Wrocławia, które stały się tłem twórczej, modowej interpretacji w postaci ubrań, stylizacji i wizażu. Sztuka w pełni! Wraz ze swoimi kreatywnymi sztabami pracowali nad fotografiami, które już od 27 października można będzie obejrzeć w Galerii Dominikańskiej - tak promują wystawę jej organizatorzy.
Zdjęcia można oglądać od 19 listopada do 31 grudnia w godz. 9:30-21:00 w Galerii Dominikańskiej, przy kawiarni Kawa na ławę.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze