Reklama

Remont wieży kościoła w Radeczu dobiega końca, ale potrzebne jest wsparcie

07/02/2023 09:04

Po rozebraniu blachy oraz deskowania okazało się, że ze względu na zły stan drewna, należało wymienić większą część więźby dachowej niż zakładaliśmy pierwotnie - informują mieszkańcy.

Proszą oni o dokonywanie wpłat i przypominają o możliwości darowizn na cel remontu wieży kościelnej.

- Jeśli ktoś jest w stanie zapłacić składkę (30 zł/miesiąc) za cały rok już w tym miesiącu to będziemy bardzo wdzięczni - mówią. - Wpłat można dokonywać u osób wyznaczonych w poszczególnych miejscowościach oraz na konto bankowe w Banku Spółdzielczym założone specjalnie dla celów zbiórki: odbiorca: Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rościsławicach nr konta: 12 9583 0009 0014 4397 2000 0030, tytułem: miejscowość - imię i nazwisko - miesiąc składki.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości