21 grudnia w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury wystąpił zespół taneczny „Rytmy Planety” prowadzony od wielu lat przez tancerkę i choreografa Irinę Karpenko. Dzieci zaprezentowały umiejętności zdobyte od września. Pokaz sekcji zachwycił publiczność. Artyści prezentowali różne style taneczne. Dla najmłodszej grupy był to pierwszy występ na prawdziwej scenie z widownią. Każdy występ został obdarowany wielkimi brawami publiczności.
Komentarze