Wczoraj wieczorem strażacy z Wołowa i Lubiąża zostali wezwali do palącego się samochodu.
- Zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu w Prawikowie - poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiążu. - Przytomność kierowcy i działanie oraz szybka interwencja straży zapobiegła większym stratom.
Na miejscu pracowali strażacy z Lubiąża oraz Jednostka Ratownicz-Gaśnicza z Wołowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze