Reklama

Starsze osoby na mrozie czekają na lekarza

29/01/2022 15:39

Poczekalnia nocnej i świątecznej pomocy medycznej w Wołowie pęka w szwach. Chorych jest tylu, że nie mieszczą się w budynku, są wypraszani na zewnątrz. Stoją w zimnie przed drzwiami. Dlaczego nikt nie zapewni pacjentom warunków, kiedy czekają na pomoc lekarza? Czy nie można zorganizować dodatkowego punktu przyjęć w Brzegu Dolnym, w budynku, gdzie dyżurują też lekarze?

SZERZEJ O SPRAWIE PISZEMY W NAJNOWSZYM WYDANIU KURIERA GMIN - KUP TUTAJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości