Reklama

Strażacy będą zbierać złom

31/03/2022 08:55

Ochotnicza Straż Pożarna w Bagnie zapowiedziała niecodzienną akcję. Strażacy postanowili zbierać złom, a pieniądze z jego sprzedaży przeznaczą na rozwój swojej jednostki.

Złom będzie zbierany od 9 kwietnia 2022 roku. W sprawie zbiórki można kontaktować się pod numerem telefonu 725 430 526 lub u sołtysa wsi Bagno.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości