Ochotnicza Straż Pożarna w Bagnie zapowiedziała niecodzienną akcję. Strażacy postanowili zbierać złom, a pieniądze z jego sprzedaży przeznaczą na rozwój swojej jednostki.
Złom będzie zbierany od 9 kwietnia 2022 roku. W sprawie zbiórki można kontaktować się pod numerem telefonu 725 430 526 lub u sołtysa wsi Bagno.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze