Reklama

Strażacy z Brzegu Dolnego na ćwiczeniach

07/05/2022 08:14

5 maja druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym wzięli udział w ćwiczeniach.

Zaraz po długim weekendzie strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym wzięli udział w ćwiczeniach. Wykorzystano do nich  sprzęt ratownictwa wysokościowego. Dolnobrzescy strażacy podnosili swoje umiejętności w zakresie technik i metod przejmowania osób poszkodowanych z trudno dostępnych miejsc.

Przypomnijmy, że OSP w Brzegu Dolnym bierze udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych w zakresie ratownictwa: pożarniczego, technicznego, ekologicznego, wodnego, powodziowego i medycznego. Niesie też pomoc w sytuacjach klęski żywiołowych, zagrożeń ekologicznych.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości