5 maja druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym wzięli udział w ćwiczeniach.
Zaraz po długim weekendzie strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym wzięli udział w ćwiczeniach. Wykorzystano do nich sprzęt ratownictwa wysokościowego. Dolnobrzescy strażacy podnosili swoje umiejętności w zakresie technik i metod przejmowania osób poszkodowanych z trudno dostępnych miejsc.
Przypomnijmy, że OSP w Brzegu Dolnym bierze udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych w zakresie ratownictwa: pożarniczego, technicznego, ekologicznego, wodnego, powodziowego i medycznego. Niesie też pomoc w sytuacjach klęski żywiołowych, zagrożeń ekologicznych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze