Przed sesją Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym wręczono stypendia najlepszym uczniom.
Uczniów wyróżniono za wysokie osiągnięcia w nauce oraz sporcie uczniom z gminy Brzeg Dolny.
Stypendia naukowe otrzymali Gabriela Katarzyna Pułecka i Jakub Moliński, stypendiami sportowymi wyróżnieni zostali Emilia Solarewicz, Marika Chrąchol, Lena Smolarek, Zuzanna Bazylewska oraz Igor Gryzan.
Pogratulowano także Angelice i Michałowi Kudryńskim, rolnikom z Gminy Brzeg Dolny, otrzymanego wyróżnienia w wojewódzkim XIX Ogólnokrajowym Konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022”.
źródło: Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze