Zawodniczki z Brzegu Dolnego wzięły udział w Mistrzostwach Polski
Amelia Sikora oraz Julia Stępień podczas półfinałów Mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce plażowej, które odbyły się w Kołobrzegu na początku zajęły w ostatecznej klasyfikacji 12 miejsce.
W meczu o wejście do finałowej 8 turnieju siatkarki MKS-u Rokity Brzeg Dolny przegrały z parą kadrową Dolnego Śląska.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze