Reklama

Sukces młodych zawodniczek z Brzegu Dolnego na Mistrzostwach Polski

07/07/2022 15:36

Zawodniczki z Brzegu Dolnego wzięły udział w Mistrzostwach Polski

Amelia Sikora oraz Julia Stępień podczas półfinałów Mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce plażowej, które odbyły się w Kołobrzegu na początku zajęły w ostatecznej klasyfikacji 12 miejsce.

W meczu o wejście do finałowej 8 turnieju siatkarki MKS-u Rokity Brzeg Dolny przegrały z parą kadrową Dolnego Śląska.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości