Magiczne Jasełka w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzegu Dolnym.
W przedszkolu nr 1 w Brzegu Dolnym odbyły się dzisiaj jasełka. Dzieci wcieliły się w role aniołków, pastuszków i świętej rodziny, tworząc niezapomniany spektakl. Zaproszeni goście oraz dzieci z pozostałych grup mieli okazję podziwiać niezwykłe talenty przedszkolaków. Po występach burmistrz Ireneusz Fura rozdał dzieciom cukierki i lizaki, złożył małym artystom serdeczne podziękowania za ich wysiłek oraz opiekunom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia, a także życzył wszystkim Wesołych Świąt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze