Dzisiaj w Stobnie odbywa się V Rodzinny Piknik Parafialny. Tradycyjnie piknik rozpoczął się w południe uroczystą mszą świętą, a następnie uczestnicy przenieśli się na teren przykościelny, gdzie przygotowano bogaty program atrakcji.
Na scenie pojawił się zespół „Dinozaury Blusa grają dla Jezusa”, który zadbał o muzyczną oprawę spotkania. Nie zabrakło także strefy gastronomicznej z domowymi potrawami, grillowanymi daniami, ciastami, lodami i słodkimi przekąskami – watą cukrową czy popcornem.
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się loteria fantowa, a najmłodsi spędzają czas na dmuchańcach i animacjach przygotowanych specjalnie dla nich. Na miejscu działa także stoisko rękodzieła, gdzie można podziwiać i kupić prace lokalnych twórców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze