Od wczoraj trwają egzaminy nauczycielskie w Brzegu Dolnym. Pierwsi pedagodzy cieszą się już z aktów mianowania.
Jak informuje dolnobrzeski magistrat, cztery dolnobrzeskie nauczycielki z Przedszkola Samorządowego nr 1 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 zdały egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.
Kolejna tura egzaminów odbędzie się dzisiaj i jutro. Przystąpią do nich kolejni pedagodzy z placówek prowadzonych przez gminę Brzeg Dolny.
fot. Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze