W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury trwa turniej turystyczno-krajoznawczy "PeTeTeKowisko". Udział biorą w nim uczniowie z całego powiatu. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w przyszłym wydaniu "Kuriera Gmin".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze