Reklama

Ukradł około 250 metrów kabla. Miał też przy sobie narkotyki

20/02/2019 18:52
Dolnobrzescy funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który spłoszony zaczął uciekać. Zdążył jednak ukraść 250 metrów linii telekomunikacyjnej. Złodziej miał jeszcze inny towar - narkotyki. Mężczyzna przeciął przewód powodując zanik sygnału. Szybka komunikacja pomiędzy dyspozytorem sieci, a dyżurnym wołowskiej Policji sprawiła, że skierowane w miejsce patrole spłoszyły sprawcę kradzieży. Porzucił on swój łup, jednak nie uciekł daleko. Został  zatrzymany w pobliżu miejsca kradzieży przez dolnobrzeskich funkcjonariuszy. - Podczas przeszukania mężczyzny znaleziono  przy nim woreczek strunowy z zawartością substancji, która po poddaniu jej badaniu na testerze okazała się być heroiną - mówi st. sierż. Marzena Pawlik KPP w Wołowie. - Następnie funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie. Tam znaleźli kolejne narkotyki - marihuanę. W sumie znaleziono u niego ponad 50 porcji narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzuty nie tylko za kradzież linii telekomunikacyjnej, ale również za posiadanie środków odurzających. Jak się okazało podczas zatrzymania 35-latek okazał się być poszukiwany do odbycia kary za inne przestępstwa.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości