Podczas uroczystego zakończenia roku klas ósmych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 pożegnana została odchodząca na emeryturę dyrektor szkoły Jolanta Fryga.
W imieniu społeczności szkolnej podziękowania złożyła wicedyrektor Monika Nowak, kwiaty i upominek wręczyli również przedstawiciele władzy samorządowej. Odchodzącej na emeryturę dyrektor dziękowano za wieloletnią pracę na rzecz oświaty, zaangażowanie, bycie przewodnikiem i przyjacielem szkoły.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze