Reklama

Uroczyście pożegnali dyrektorkę odchodzącą na emeryturę

28/06/2023 13:59

Podczas uroczystego zakończenia roku klas ósmych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 pożegnana została odchodząca na emeryturę dyrektor szkoły Jolanta Fryga.

W imieniu społeczności szkolnej podziękowania złożyła wicedyrektor Monika Nowak, kwiaty i upominek wręczyli również przedstawiciele władzy samorządowej. Odchodzącej na emeryturę dyrektor dziękowano za wieloletnią pracę na rzecz oświaty, zaangażowanie, bycie przewodnikiem i przyjacielem szkoły. 

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości