Mieszkańcy Radecza, Żerkowa, Bukowic spotkali się w nowym roku, aby wspólnie zasiąść do stołu i podzielić się opłatkiem. Spotkanie z udziałem parafian i księdza proboszcza Mariana Rapacza, w tym roku zorganizowano w świetlicy w Radeczu. W uroczystościach uczestniczyli sołtys Radecza Sylwią Życzek, sołtys Żerkowa Marian Kołodziejczyk i Piotr Czarny, sołtys Bukowic i radny. Wspólne kolędowanie rozpoczętą mszą świętą w kościele w Radeczu. Oprawę muzyczną podczas mszy zapewniły: Jolanta Drozda, Jolanta Kaleta, Joanna Śnieżek. W świetlicy do wspólnego kolędowania zaprosił chór dziecięcy Oremuski z Brzegu Dolnego. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/01/video-1548062968.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/01/video-1548063022.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/01/video-1548063082.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/01/video-1548063149.mp4"][/video]
Komentarze