Mamy zdjęci grupki młodych mężczyzn, którzy wczoraj wieczorem niszczyli znaki w centrum Wołowa.
To już kolejne takie zdarzenie na terenie Wołowa i Brzegu Dolnego. Przypomnijmy, że niedawno kierowca-pirat wjechał w nocy w witrynę jednego sklepów, a wandale zniszczyli m.in. stoiska na targu w Brzegu Dolnym.
- Akt wandalizmu został "na nieszczęście" sprawców zarejestrowany za pomocą umieszczonego w tym miejscu monitoringu miejskiego - informował wtedy Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym.
Z kolei w maju Czytelnicy sygnalizowali nam uszkodzenie linek wspinaczkowych na placu za Wołowskim Ośrodkiem Kultury. - Komu one przeszkadzały? - denerwuje się nasz Czytelnik. Wandalom tak beztrosko niszczącym mienie publiczne przypominamy, że grozi na to kara grzywny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze