Galeria Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Jana Natanka.
Galeria DOK w Brzegu Dolnym ul. Zwycięstwa 1 serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa i rzeźby
JANA NATANKA pt. ,,Po latach ...''. Odbędzie się on 30 września o godz.17.
Wystawa potrwa do 28 października. Galeria DOK jest czynna od wtorku do piątku w godz. 17.00 - 18.00.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze