Reklama

Z ostatniej chwili - pali się w Wołowie!

30/01/2019 20:15
W Wołowie wezwano strażaków do pożaru na ul. Trzebnickiej ok. godz. 17.00. Na miejsce wysłano 4 jednostki w tym 3 z Wołowa i jedno OSP. Przed budynkiem wielorodzinnym stali jego mieszkańcy. Strażakom wskazali jedno z okien, gdzie jak mówili zauważyli płomienie. - Przeprowadzono rozpoznanie, w którym stwierdziliśmy, że jeden z lokatorów budynku przygotowywał sobie kolację przy użyciu kuchenki turystycznej - mówi kpt. Daniel Lisiecki starszy specjalista z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Wołowie. Dodatkowo mieszkaniec używał światła świecy aby oświetlić pomieszczenie. Jak przyznał później strażakom, zdecydował się na taki krok ze względu na brak prądu w domu. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/01/video-1548875076.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/01/video-1548875050.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości